Jack Spent 20 At The Store He Bought 4 Pens And A Calculator For 10 What Was The

jack spent $20 at the store. He bought 4 pens and a calculator for $10. what was the cost per pen?

Need your ASSIGNMENT done? Use our paper writing service to score good grades and meet your deadlines.


Order a Similar Paper Order a Different Paper